Hely (üresen hagyva országos!) : Állás (üresen a hely állásai!) :
Minden keresése min. 3 karakteres legyen! Oldalunk szótöredékekre, ékezetek nélkül is működik.

PROJEKTMENEDZSER-ASSZISZTENS (PROJEKTIRODAI ASSZISZTENS)

Munkakör: Projektmenedzser-asszisztens (PROJEKTIRODAI ASSZISZTENS)
Szükséges gyakorlat: nem szükséges
Végzettség: egyetem, főiskola, gimnázium
Szakképzettség: Projektmenedzser asszisztens
Idegen nyelvek: angol (jó nyelvismeret)
Elvárások: precizitás, elhivatottság, gyors átlátóképesség
Speciális: minimum középiskolai végzettség és angol nyelvtudás feltétel az álláshely betöltéséhez.
Spec. körülmények: Munkarend: 08:30-17:00 óráig
Várható (bruttó) jövedelem: megegyezés / jogszabály szerint
Extra juttatások: A jelentkező végzettségétől és készségeitől függően megállapodás tárgya.
Munkába állás kezdete: 2017. 10. 12.
Leendő jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: Határozatlan
Munkaidő: kötött nappali munkavégzés
Napi munkaidő: 8 órás teljes
Napi munkaidő kezdete: 08:30

Megmutatná ezt a lehetőséget barátainak is?
A hirdetés nem pontos vagy lejárt? Kérjük tudassa velünk!

Részletek az "Oldalunkról" menüpont 6. bekezdésében.
          Kíváncsi Szeged többi állásajánlatára is? Nézze meg őket!

- Állás - EU jobs - Work in USA - Indeed Jobs - Munka -
- Oldalunkról - Partnerség - Címoldalunk -